Auxerre vs Clermont Foot

Ovde igram da ce na kraju meca biti neresen rezultat, a moglo bi da se proba i kombinacija X i 0-2 broj golova. Mislim da ovde ima saradnje i da je to pocelo sezone 2014/ 2015. Te sezone oba meca zavrsena su nereseno, a u durgom mecu, gol za neresen rezultat postignut u 89. minutu meca. Sledece sezone oba meca dobija Auxerre i to prvi mec sa crvenim karton. U drugom mecu gol za pobedu postigli su u 85. minutu. Naredne sezone oba meca dobija gost i tada bas dobre kvote prosle (3.75 pa 4.20). Sezone kasnije oba meca dobija Clermont, tada vracaju bodove od one sezone kada je Auxerre dobio 6 bodova u sezoni. Prosle sezone oba meca dobija domacin, a u drugom mecu gosti dobijaju crveni u 83. minutu i domacin daje gol za pobedu u 89. minutu

Dakle, za sada su izjednaceni po pobedama. Ove sezone igrali su prvi mec koji je zavrsen rezultatom 1:1. Ako je sudeci po tome do sada, na redu je jos jedan X, a vec su radili to sa neresenim, tako da mislim da ovo ima velike sanse za prolaz